Lipolaser - mõistlik alternatiiv rasvaimule

Lipolaser on kaasaegne ja mittekirurgiline meetod rasvaeemalduseks. Hoolduses kasutatakse madalal, 635-650nm lainepikkusel töötavat laserkiirt, mis on silmale nähtav samas inimese organismile turvaline ja ohutu.

Kuidas see toimib?

Hoolduse käigus asetatakse probleemsetele piirkondadele dioodidega varustatud elektroodid. Laserkiired saadavad organismile lainetena signaali, mis vallandab keemilise reaktsiooni. Tekkinud keemilise reaktsiooni tulemusena rasvarakud lahustuvad. Protsessi käigus lagundatakse salvestatud triglütseriidid ja glütserool vabadeks rasvhapeteks ning seejärel transporditakse mööda keha kudedesse, millest ainevahetuse käigus luuakse energia. See meetod loob protsessi, mille käigus kasutab organism ise ära vabanenud energia. Selline rasvhapete vabastamise protsess on loomulik keha reaktsioon, mis tekib siis, kui keha peab kasutama salvestatud energiavarusid.

Ohutu ja valutu protseduur

Hooldus sobib kõikidele kehapiirkondadele, kuhu on kogunenud soovimatut rasva. Lipolaser hooldus võimaldab vähendada rasva täpselt probleemses piirkonnas.

Laserelektroodid asetatakse vastavalt kliendi poolt soovitud piirkonnale, näiteks kõhule, reitele, käsivartele või lõuale ning rasva saab lõhustada ja eemaldada täpselt sellest piirkonnast.

LipoLaser hooldus kestab tavaliselt 30-60 minutit.

Tulemused on nähtavad koheselt pärast hooldust. Tavaliselt väheneb hooldatavas piirkonnas 2-4 cm. Hoolduskuur koosneb 3 kuni 8 hooldusest, tihedusega üks kord nädalas. Jääkainete vabastamist organismist aitab kiirendada järelhooldus vibro- või pressoteraapia.

Vastunäidustused

  • rasedus
  • südame isheemiatõbi, kõrge vererõhk, või südamestimulaator
  • menstruatsioon
  • maksa- ja neerupuudulikkus
  • valud kõhupiirkonnas
  • lümfisoonte põletik
  • halb enesetunne, külmetus, palavik