EST

TSELLULIIDIHOOLDUSED

Tselluliit on ainevahetuse häire, kus paikselt on nahaaluse koe ülemisse kihti kogunenud liigselt rasvade, vedelikku ja jääkaineid. Rasvkoe suurenemine kutsub esile seda toestavate kiudude moodustumise ja nii tekivad nahapinna alla meekärge meenutavad moodustised. Efektiivne tselluliidiravi tähendab kogunenud rasva ja selle tugistruktuuride eemaldamist.

Naistel võib tselluliiti esineda erinevatel kehapiirkondadel, enimlevinud piirkond on reied. Ka meestel esineb tselluliiti, kuid erinevalt naistest kõige enam kõhupiirkonnas, kus see moodustab nn päästerõnga. Ka sellisest tselluliidist on võimalik õige hoolduse korral vabaneda.

Tselluliidiravi stimuleerib naha verevarustust ja parandab naharakkude ainevahetust. Nii suudavad rakud kogunenud rasvaga paremini toime tulla. Kui keha saab olemasolevat rasva paremini kasutada, siis kaotab ka nahk samal ajal järjest rohkem nn apelsinikoore välimust.

Efektiivse tselluliidiravi tagajärjel on naha verevarustus hea, viies vabanenud rasva rakkudesse, mis vajavad lisaenergiat. Rasv kaob, ja koos sellega ka tselluliit.

Tselluliidist vabanemiseks on mitmeid viise, kuid üleöö imet tegevat vahendit ei ole olemas.

Meie võimalused võitluses tselluliidiga:

  ·         PowerShape teraapia

  ·         mesoteraapia

  ·         tselluliidivastased kehahooldused.