EST

NÄOHOOLDUSED
K&V
NÄOHOOLDUSED

Kui näonahk on liiga kuiv või liiga rasune ning pidevalt vaevad vistrikud, siis vajab teie nahk professionaalset abi.
Näohooldusi on palju ja erinevaid, kuid kõige sagedamini on abi nahka sügavpuhastavast või efektiivsest vananemisvastasest näohooldusest.

Näohooldused koosnevad erinevatest etappidest, mille käigus kasutatakse erineva toimelisi koorijaid, aktiivampulle ning vastavalt nahatüübile sobilikku mask. Näohooldus puhastab, koorib ja niisutab nahka, andes tulemuseks ühtlase hästi niisutatud elastse naha. Varasematel aegadel eeldati, et vaid naised vajavad näohooldusi, praegu on välja töötatud terve rida spetsiaalseid näohooldusi ka meestele.

K: Millised on näohoolduse kõige olulisemad osad?
V: Iga näohooldus koosneb teatud kindlatest tegevustest:

naha puhastamine
nahaanalüüs
olenevalt nahatüübist koorimine
konkreetsele nahatüübile (kuiv, rasune, kombineeritud, tundlik, küps) sobiv mask
tooniku ja kaitsekreemi nahale kandmine
professionaali nõuanded koduseks hoolduseks.

K: Kui sageli peaks käima näohoolduses?
V: Ideaalsel juhul peaks professionaalne nahahooldus toimuma iga nelja kuni kuue nädala tagant, sest just nii kaua aega võtab uute naharakkude moodustumine. Näohoolduses peaks käima aga vähemalt neli korda aastas aastaaegade vaheldumise perioodil. Probleemse naha korral, nt akne puhul, vajab nahk sagedamini professionaalset näohooldust.

K: Mis on püsimeik?
V: Püsimeik on turvaline, praktiliselt valutu ja äärmiselt populaarne protseduur, mis on sisuliselt naha mikropigmentatsioon. Erinevalt traditsioonilisest tätoveeringust on mikropigmentatsioon pehme ja naiselik võimalus rõhutada delikaatselt kahte naise näo kõige olulisemat osa − silmi ja kulme! Püsimeik annab kindlustunde, millest Te pole osanud isegi unistada. Õpetame Teile, kuidas oma kulme jälle armastama hakata. Öelge hüvasti ebaühtlastele kulmudele ja laialivalgunud kontuurjoontele silmade ümbruses. Kujutage ette, et näete väga hea välja kogu päeva vältel, ja niimoodi iga päev!

K: Kas väike kartus püsimeigi ees on tavaline?
V: Täiesti, see on absoluutselt normaalne, kui tegemist on esmakordse protseduuriga ja Te ei tea täpselt, mis ees ootab. Palun lugege allolev küsimustik tähelepanelikult läbi ja ärge kõhelge meiega ühendust võtmast, kui Teil peaks tekkima küsimusi või kahtlusi.

K: Kas püsimeik näeb välja loomulik?
V: Täiesti! Õigesti valitud värvipigmentidega võime luua spetsiaalselt just Teile sobiva meigi. Konsultatsiooni ajal pakume Teile vaatamiseks mitmeid erinevaid lahendusi, mis võiksid Teile sobida ja meeldida. Mõnele kliendile meeldib lihtne klassikaline elegants, teistele stiilselt glamuurne välimus.

K: Kas protseduur on valus?
V: Kliendid ütlevad meile sageli, et võrreldes vahatamise või pintsettide abil tehtava epilatsiooniga on püsimeigiprotseduur nagu jalutuskäik pargis! Me kanname eelnevalt nahale ka spetsiaalset paikse toimega valuvaigistavat kreemi, ja pärast seanssi ei saa Te enam üldse aru, mille pärast Te varem muretsesite.

K: Kas võib tekkida soovimatuid kõrvalnähte?
V: Meie värvipigmendid on mineraalset päritolu ja toodetud vastavalt Euroopa Liidu kõige rangematele nõuetele kontrolli all laboritingimustes. Ülitundlikkusest ja allergiatest vestleme põhjalikumalt konsultatsiooni käigus.

K: Kas protseduuri järgselt on vaja aega taastumiseks?
V: Enamik kliente kogeb pärast püsiva silmakontuuri tegemist kerget turset, mis kestab kuni 48 tundi. Kulmud võivad paari päeva jooksul tunduda liiga silmatorkavad, kuid esimest üldmuljet võib mineraalpuudrite abil pehmendada ning töölt ei ole selle tõttu vaja koju jääda.

K: Kui kaua protseduurid kestavad?
V: Nagu öeldakse, nõuavad kõik head asjad aega ja vaeva. Varuge meie juurde visiidile tulles aega umbes 1 tund. Iga protseduuri juurde kuulub alati ka konsultatsioon, paikse valuvaigisti nahalekandmine, püsimeigi tegemine ja järelhooldus. Meeldiva asjaga tegeledes aeg tõesti lihtsalt sulab käes! Anname Teile ka kokkuvõtlikud kirjalikud juhtnöörid, mida pärast protseduuri tohib või ei tohi teha.

K: Kui vastupidav on püsimeik?
V: Püsimeik on oma nimetuse saanud just selle pärast, et seda ei saa maha pesta! Püsimeik võib nahal vastu pidada mitu aastat, kuigi, nagu kõik meigivärvid, on see loodud nii, et kipub aja jooksul kahvatuma. (See toimub umbes samamoodi, nagu juuksevärv vajab aeg-ajalt värskendamist.) Tulemused sõltuvad kliendi eripärast. Kuid asja positiivne külg on see, et nii saate oma välimust aja möödudes kaasajastada ning kohandada uute trendidega.