EST

K&V
IPL FOTONOORENDUS

Aja jooksul hakkab meie nahk näitama vananemismärke. Kahjulikud välistegurid, nagu päike, võivad vananemisprotsessi veelgi kiirendada. Kollageenkiud nahas hävivad ja selle tulemusena ilmnevad silmade- ja suuümbrusele kortsud. Ühel päeval võime avastada, et näonahk ei ole enam noor ja täis elujõudu nagu varemalt. Näonaha seisundit aitavad parandada ja taastada mitmesugused protseduurid. Naha fotonoorendamise meetodid, mis on loodud uusimate teadusuuringute põhjal, hooldavad nahka ohutult ja efektiivselt.

Fotonoorendus on protseduur, millega hooldatakse kliendi poolt soovitud piirkonda ning seega jäavad ümbritsevad koed puutumata. IPL-meetod tagab kliendile siledama, ühtlasema jumega ning nooruslikumana näiva naha. Tavaliselt kasutatakse IPL-meetodit näonaha protseduurideks, kuid fotonoorendust on soovitatav teha ka kaelale, dekolteele ja kätele.

K: Kellele sobib fotonoorendus kõige paremini?
V: Sobib kõigile, kes otsivad võimalust oma näonaha välimuse noorendamiseks või parandamiseks.

K: Fotonoorenduse eelised ja tulemused?
V: Fotonoorendusel on palju eeliseid, kaasa arvatud järgmised:

taastumiseks kuluv aeg on väga lühike või puudub üldse;
nahk omadab tervema ja noorema välimuse;
protseduur ahendab poore;
tulemuseks on ühtlasem nahatoon ja jume;
rosaceast tingitud nahapunetus väheneb;
kortsud taanduvad;
välimuse paranemisega tõuseb enesehinnang.

K: Millised on fotonoorendusega kaasnevad riskid ja vastunäidustused? 
V: Fotonoorendust loetakse kogu maailmas väga turvaliseks protseduuriks. Peale protseduuri võib hooldatavas piirkonnas tunda lühiajalist õhetust. Enne ja pärast protseduuri mitte päevitada vähemalt kaks nädalat.